Δείτε ποιοι σφυρίζουν το Σαββατοκύριακο στα παιχνίδια της Α’ και Β’ Τοπικής

Δείτε ποιοι σφυρίζουν το Σαββατοκύριακο στα παιχνίδια της Α’ και Β’ Τοπικής

Από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΦ ανακοινώθηκαν οι τριάδες των διαιτητών των αγώνων της Α’ και Β’ Τοπικής Κατηγορίας.

Ο πρωτοπόρος Οπούντιος Μαρτίνου φιλοξενείται στο γήπεδο Μοσχοχωρίου από την αξιόμαχη και φέτος ομάδα των Καλυβίων.

Διαιτητές του αγώνα είναι οι Τσιγαρίδας, Καρανικόλας και Σκάρλας.

Αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία – 5η αγωνιστική

Σάββατο 09-11-2019 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ –ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ (ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ – ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΜΑΛΕΣΙΝΑ (ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ- ΚΑΚΛΗ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ -ΣΤΥΛΙΔΑ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ)

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΧΑΝΗΣ

Β΄ κατηγορία – 5η αγωνιστική

 Σάββατο 9-11-2019

Αγώνας: ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΔΑΜ

Αγώνας: ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί: ΣΤΑΣΙΝΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΓΛΥΦΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΓΡΕΣΣΟΣ -ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Κυριακή 10-11-2019 ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΔΑΜ

Αγώνας: ΚΟΜΗΝΟΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΕΠΠΑ

Αγώνας: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ- ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ)

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ –ΤΣΟΥΚΑ ΩΡΑ: 14.00

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ- ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας: ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗ- ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ (ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΜΠΡΕΚΗΣ-ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (ΓΗΠ ΕΚΚΑΡΑΣ)

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ)

Διαιτητής: ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Επίσης ανακοινώθηκαν οι άρχοντες των αγώνων υπποδομών και Γ’ Κατηγορίας.

Σημειώνουμε ότι οι κατηγορίες Κ-10 και Κ-12 ξεκινούν στις 10.00 και οι κατηγορίες Κ-14 και Γ’ Κατηγορία θα ξεκινούν στις 11.00.

Υποδομές Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας ( Κ-10, Κ-12, Κ-14, Γ Κατηγορίας )

Σάββατο 9-11-2019 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ (Κ10-Κ12-Γ΄ΚΑΤ) (ΓΗΠ ΕΠΣΦ)

Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ –ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κ12) ΩΡΑ:13.00

Διαιτητής: ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας: ΜΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΝΘΗΛΗ Κ12 & ΣΤΥΛΙΔΑ –ΠΟΔ ΑΚ ΛΟΚΡΙΔΑΣ (Γ΄ΚΑΤ) (ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γ΄ΚΑΤ ΩΡΑ:11.00 )

Διαιτητής: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ-ΕΝΩΣΗ 2010 (Κ14 ΩΡΑ 15.00) (ΓΗΠ ΜΕΞΙΑΤΩΝ)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Κυριακή 10-11-2019 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ –ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Κ10-Κ12-Κ14) (ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ)

Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ –ΚΑΛΥΒΙΑ (ΓΗΠ ΕΠΣΦ (Κ10-Κ12- ΩΡΑ 13.00)

Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ ΛΑΜΙΑΣ- ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ (ΓΗΠ ΕΠΣΦ) (Κ12- Κ14) ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής: ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ (ΓΗΠ ΣΤΥΛΙΔΑΣ (Κ14) ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ –ΕΝΩΣΗ 2010 (ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ) (Κ10-Κ12- Γ΄ΚΑΤ)

Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ -ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Πηγή: Αθλητικά