Οι Διαιτητές Α’ και Β’ Κατηγορίας

Οι Διαιτητές Α’ και Β’ Κατηγορίας

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας, οι διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων Α’ και Β’ Κατηγορίας.

Αναλυτικά:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 19-10-2019 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ -ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ- ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ –ΒΛΑΧΟΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 19-10-2019

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92-ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ ΙΦ-ΚΑΚΛΗΣ Ν

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ Κ ΤΙΘΟΡΕΑΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ -ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Κυριακή 20-10-2019 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας: ΣΚΑΡΦΕΙΑ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ- ΚΕΠΠΑ

Αγώνας: ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής: ΖΙΩΓΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΑΔΑΜ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ- ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Αγώνας: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ -ΓΑΡΔΙΚΙ

Διαιτητής: ΓΡΕΣΣΟΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ -ΚΟΡΔΗ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΑΕΝ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΔΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ –ΗΡΑΚΛΕΙΑ

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΜΑΚΚΑΣ

Πηγή: Αθλητικά