Οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 22-23 Φεβρουαρίου

Οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 22-23 Φεβρουαρίου

Ανακοινώθηκαν την Πέμπτη το βράδυ από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΦ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 22-23 Φεβρουαρίου.

Δείτε αναλυτικά:

Α΄ κατηγορία – 18η αγωνιστική

Σάββατο 22-2-2020, ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΑ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Αγώνας: ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής: ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ- ΑΝΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (ΓΗΠ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ)

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΚΑΚΛΗ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:  ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ

Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

Διαιτητής:  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ -ΑΥΓΕΡΗΣ

Κυριακή 23-2-2020, ΩΡΑ 15.00

Αγώνας: ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

 

Β΄ κατηγορία – 18η αγωνιστική

Σάββατο 22-2-2020, ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ

Διαιτητής: ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ –ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 –ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΑΘΑΝΑΗΛ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΣΚΑΡΦΕΙΑ

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΣΤΑΣΙΝΟΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ Μ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Κυριακή 23-2-2020, ΩΡΑ: 15.30

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί: ΑΔΑΜ -ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ -ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ)

Διαιτητής: ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

Διαιτητής: ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΚΕΠΠΑ

Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ

Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ (ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Αγώνας: ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΔΙΒΡΗ

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΓΛΥΦΑ

Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

Πρωτάθλημα Υποδομών Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας

Σάββατο 22-2-2020

Αγώνας: ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ –ΦΡΑΝΤΖΗ Κ10-Κ12 Γ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ) ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής: ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ –ΕΝΩΣΗ 2010 Γ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ. ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ) ΩΡΑ 10.30

Διαιτητής: ΚΕΠΠΑ

Κυριακή 23-2-2020 ΩΡΑ: 10.00

Αγώνας: ΠΟΔ ΑΚΑΔ ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ Κ12 – Γ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ. ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ) ΩΡΑ 10.00

Διαιτητής: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Κ10-Κ12-Γ ΄ΚΑΤ (ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ) ΩΡΑ10.30

Διαιτητής: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

 

Πηγή: Αθλητικά