Μικτές Ομάδες: Προπόνηση Δευτέρα και Τρίτη στο Ενωσιακό

Μικτές Ομάδες: Προπόνηση Δευτέρα και Τρίτη στο Ενωσιακό

Συνεχίζεται η προετοιμασία των Μικτών Ομάδων με προπόνηση της Κ-14 τη Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου στο Ενωσιακό στις 15:30’ και της Κ-12 την Τρίτη 18 Φεβρουαρίου 2020.

Για την Κ-14 έχουν κληθεί οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

        ΟΜΑΔΑ

1.

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΖΑΛΟΚΩΣΤΑΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

2.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

3.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΑΚΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

4.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

5.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΠΠΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

6.

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

7.

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

8.

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

9.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

10.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΠΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

11.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

12.

ΣΕΡΤΖΙΟ ΦΙΣΤΙ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

13.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

14.

ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ ΜΕΡΚΟΥΡΙ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

15.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

16.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

17.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ 2010

19.

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝΩΣΗ 2010

20. 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΑΛΩΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

21.

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ

22.

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΛΙΑΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ

23.

AΘΑΝ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

24.

ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

25.

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΣΙΑΚΑΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

Για την Κ-12 οι ποδοσφαιριστές:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

        ΟΜΑΔΑ

1.

ΠΑΤΣΑΝΙ ΣΕΡΤΖΙ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

2.

ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

3.

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

4.

ΚΑΨΑΛΙΑΡΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

5.

ΜΑΛΛΙΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

6.

ΝΤΟΥΒΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

7.

ΡΑΝΤΖΟΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

8.

ΣΙΑΠΠΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

9.

ΣΚΟΥΡΑΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

10.

ΧΕΙΜΜΑΡΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

11.

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ

12.

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ

13.

ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

14.

ΚΑΤΣΑΡΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

15.

ΠΙΤΣΙΚΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

16.

ΑΔΑΜΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

17.

ΜΑΤΣΙΩΤΑΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

18.

ΜΑΚΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ

19.

ΤΣΙΑΒΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

20.

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΜΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΗ

 

Πηγή: Αθλητικά